Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
W porządku,tylko szkoda,że później już nie odbieano telefonu.
Super
👍👍❤️
Zamówienie szybko,sprawnie. Polecam
Godne polecenia